ייעוץ עסקי, בדיקת כדאיות ותוכניות עסקיות

הקמת עסק חדש

שירותים להקמת עסק חדש

הידעת ? רוב העסקים החדשים נסגרים בתוך השנתיים הראשונות לקיומם. ייעוץ וליווי עסקי לפני פתיחת עסק חדש מגדילים מאוד את סיכוייו של העסק להצליח.
Assist-Team מספקת לכם, תחת קורת גג אחת, את כל השירותים הדרושים לשם פתיחת עסק עצמאי, על בסיס יציב ומקצועי ולהגדלה משמעותית של הסיכוי להגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר, בזמן הקצר ביותר.

פתיחת עסק חדש

"עסק חדש" קורץ לאנשים רבים מאוד – למי ששואף להצלחה, למי שמבקש לצאת לדרך עצמאית ולרבים אחרים. אבל הרצון לפתוח עסק חדש מלווה גם בחששות, בשאלות רבות וגם בהשקעה כספית לא מבוטלת, לכן לפני יציאה לדרך יש לקבל את מירב המידע והנתונים על הפוטנציאל העסקי של העסק עוד לפני ההשקעה .

בחינה של הנתונים היבשים אינה מעודדת. ההערכה היא ש-62% מן העסקים החדשים, הנפתחים מדי שנה. שאינם נעזרים בשירותי ייעוץ והערכת הפוטנציאל העסקי לפני פתיחת העסק, נסגרים בתוך השנתיים הראשונות. כיצד אפשר,אם-כן, להגדיל את הסיכוי להצליח בעסק החדש או להימנע מהשקעה בעסק שאין לו פוטנציאל כלכלי מלכתחילה?

ב-Assist-Team תמצאו מגוון שירותים, המותאמים לתהליך הבדיקה הדרוש לפני הקמת עסק חדש. צוות היועצים הבכיר של -Assist-Team יתאים עבורכם את השירותים המתאימים לעסק החדש שלכם. בתהליך המשותף תוכלו להקים עסק על בסיס יציב ומקצועי ולהגדיל משמעותית את הסיכוי להגיע לתוצאות עסקיות
טובות יותר, בזמן קצר יותר!

צרו קשר