ייעוץ עסקי, בדיקת כדאיות ותוכניות עסקיות

ייעוץ שיווקי

ייעוץ שיווקי

שיווק הוא אחד ממנועי הצמיחה העיקריים לעסקים, נכון – אנו מודעים לקלישאה ולמנטרה אשר תומכת ב ״עשה עבודה טובה – ועסקים יגיעו מפה לאוזן״ אך שיטת ״פה לאוזן״ היא לא תמיד מספיקה בשביל לצמוח.

כדי שעסק יצמח, הוא צריך ליצור מנוע שיווקי יציב שיצור עבורו בכל חודש x  חדש, מהוא האיקס? האיקס יכול להיות לקוחות, הכנסות, שיתופי פעולה.

מנוע שיווקי לא נועד רק לגיוס לקוחות חדשים, הוא נועד עבור מיתוג, טיפוח שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, והגדלת מודעות לעסק ולתחום עיסוקיו.

הידע שצברנו במהלך השנים יכול להקנות עבורכם מסלול שיווקי חדש, בין אם זה ליווי בשיווק הדיגיטל שלכם, אתר אינטרנט / קידום בגוגל / רשתות מדיה, ועד שלטי חוצות, כנסים, חיבור עם בעלי עסקים נוספים ושיתופי פעולה רוחביים חדשים.

מעקב וניתור זוהי לא מילה גסה, ולכן אנו יודעים אם אילו דרישות להגיע לחברות השיווק שלכם, או להוביל אתכם מההתחלה, עסק צריך לדעת שכל שקל שהוא מוציא החוצה שווה לו לפחות 3.5 שקלים הנכנסים לכיסו בחזרה, כמובן שלכל עסק שווי ההשקע שונה, אך חובה להבין – כל הוצאה שיווקית מחוייבת בהוכחת רווח חוזר, אחרת העסק זורק כסף לפח, במקום לייצר הכנסות חדשות.

ייעוץ שיווקי לעסקים

 

אופי החברות שייעוץ שיווקי מתאים להן

ייעוץ שיווקי מתאים לעסקים שמרגישים שהם לא ממצאים את הפוטנציאל שלהם, לא מרוצים מתהליכי השיווק שלהם ומתוצריהם, ורוצים לשפר, וכמובן לחברות המשקיעות כספים רבים בתהליכי שיווק שונים ולא יודעות לנטר את התוצרים.

איפה הבעיה מתחילה?

הבעיה מתחילה בעסק עצמו, רוב העסקים לא באמת מבינים בשיווק, הם מבינים במה שהם עושים ולכן הם עסק המתמחה בתחום כלשהו. כדי להגיע ללקוחות צריכים להבין ששיווק זו אומנות, וכדי להשיג לקוחות עסקים צריכים לגבות עצמם בחברות ואנשים מתאימים ומומחים טובים כדי שיביאו את התוצאות הנכונות.

לרוב, עסקים נוטים לקבוע ולהכתיב את תהליכי השיווק עבור היועצים שלהם, בין אם זה מה להדגיש באתר האינטרנט, על איזה מוצר להתמקד, באיזה מחירים למכור וכן הלאה, וזו הטעות העיקרית, קודם כל צריך להקשיב ליועצים ולחברות המתמחות בשיווק וליצור קורלציה נכונה וטובה לעסק.

חושבים שאתם צריכים את עזרתנו? התקשרו או מלאו פרטים ונחזור אליכם עוד היום. 

צרו קשר