ייעוץ עסקי, בדיקת כדאיות ותוכניות עסקיות

ליווי בהקמת עסק חדש

ליווי וייעוץ לפתיחת עסק

ליווי בהקמה הוא אחד מן השירותים המסופקים על-ידי Assist-Team, במסגרת שירותי הליווי העסקי שמציע המרכז. שעות הייעוץ במסגרת הליווי בהקמה מותאמות למהות העסק, למורכבותו ולצורכי הלקוח, ועוסקות בכל נושא שרלוונטי ללקוח ולעסק. ניתן לבצע את הייעוץ גם במקום העסק עצמו, בהתאם לצרכים.

ליווי לעסקים

עסק משגשג הוא עסק שהוקם על בסיס איתן ומקצועי. מה חשיבותו של ליווי עסקי לצורך יצירת בסיס איתן ומקצועי לעסק? בסיס כזה מאפשר לבעל העסק למצות את המרב מן המשאבים שהושקעו בעסק, למנף את הישגיו לשם פיתוחו, לתפעלו ביעילות ולקלוט כוח-אדם מתאים, מקצועי ואיכותי, עם התפתחות העסק והשתנות צרכיו.

שלב הנחת התשתית המקצועית של העסק הוא שלב קריטי ובחדשי הפעילות הראשונים של העסק מתעצבים הדפוסים שילוו אותו לכל אורך שנות פעילותו. זאת ועוד, הכנסת שינויים יסודיים מאוחר יותר, כאשר העסק חי ופועל, תצריך משאבים גדולים יותר ועשויה לפגוע ביכולת התפקוד השוטף של העסק. מסיבות אלה, שירותי הייעוץ והליווי ניתנים במהלך הקמת העסק ובחודשים הראשונים לפעילותו.

ליווי עסקי כולל:

ייעוץ לזכינויות -

ייעוץ מול רשתות (לזכיינים). שלב גיבוש ההסכמים של הזכיין מול הרשת הוא שלב חשוב ביותר, הרצוף בניגודי אינטרסים. ליווי עסקי בשלב זה יאפשר לזכיין להבחין בקשיים אפשריים ולנהל את המשא ומתן עם הרשת על-בסיס הבנה אמיתית של היחסים המתהווים ביניהם ומשמעותם לתפקודו של העסק.

ייעוץ וליווי מול ספקים -

ספקי העסק הם צינור החמצן שלו ועסק עלול לקום או ליפול על ספקיו. בניית נכונה של מערכת היחסים עימם היא חיונית לצורך תפקודו התקין והמקצועי.

ייעוץ בבחירת הספקים ותנאי התשלום -

היצע הספקים הגדול הקיים ברוב התחומים, מחייב תהליך בדיקה יסודי ומקיף, לאיתור הספקים הנכונים והמתאימים ביותר למיזם. תנאי התשלום שיוגדרו לספקים משפיעים מאוד על תזרים המזומנים שלו.

ליווי במו"מ -

הקמת עסק מחייבת משא-ומתן עם גורמים רבים, בהם רשויות מקומיות, בעלי נכסים, מתווכים ורבים אחרים. ליווי עסקי בשלב זה יעמיד לימינו של בעל העסק אוטוריטה מקצועית ומנוסה, שתסייע לו לצלוח אותו בהצלחה.

ייעוץ בנושא רכישת ציוד -

הציוד המשמש את העסק חיוני לצורך תפקודו השוטף. אף בעל המקצוע הטוב ביותר אינו יכול להביא את כישוריו לידי ביטוי בהעדר כלי העבודה המתאימים. סיוע מקצועי בבחירת הציוד הנכון לעסק, הן מבחינת יכולותיו, הן מבחינת מחירו והן מבחינת התאמתו לטווח ארוך לעסק המתפתח, יבטיח לבעל העסק ניצול נכון של תקציבו ויסייע לו להימנע מהוצאות לא-נחוצות בהמשך.

לאחר בנית התוכנית השיווקית, קיים לעיתים צורך בליווי מקצועי שוטף. הליווי כולל התנהלות מול ספקי התוכן, הגרפיקה והשיווק באמצעי המדיה השונים. הייעוץ כולל המלצה על המסרים הנכונים לתקשור, על הצבעוניות המתאימה לעסק או המיזם, על עיצוב האלמנטים השונים ועוד

הליווי ההיקפי מקנה לבעל העסק את הבסיס, הידע ובעיקר את הכלים החיוניים להמשך תפעול העסק בהצלחה.
ליווי בהקמה הינו חלק ממגוון השירותים המקיף, שמותאם למאפייניו של כל עסק. במידה ובדיקת הכדאיות מציגה פוטנציאל עסקי חיובי, יותאמו לעסק שלך השירותים העונים באופן הטוב ביותר על צרכיו ומאפייניו. שירותים אלה יאפשרו לך להקים את המיזם שלך על יסודות מקצועיים ואיתנים, ויגדילו למקסימום את סיכויי ההצלחה שלו.

צרו קשר